KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14234113
nr 1423 4113
Bengt Nordquist
(f. 1917), Sverige
Collage, "Födelse". Signerad, daterad 1967, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:08:31
28/9 18:43:00
100 kr
4/10 19:03:31